Uhlí K&B spol. s r.o.

Ceník rozlévaných olejů

V zájmu zvyšování kvality našich služeb mohou zákazníci platit za své nákupy i platebními kartami. Přijímáme tyto typy platebních karet: MasterCard, Maestro, Visa a Visa Electron.

Ceníky ostatních produktů

Druh Cena bez DPH za 1 Litr Cena s DPH za 1 Litr
Popis
2 Motorový olej M6A 57,02 Kč  69 Kč 
Jednostupňový motorový olej určený zejména k mazání starších typů zážehových motorů, které mají nízké požadavky na užitné vlastnosti maziva.
3 Motorový olej M6AD 56,19 Kč  68 Kč 
Je jednostupňový motorový olej určený zejména k mazání starších typů benzínových a nepřeplňovaných naftových motorů, které mají nízké až střední požadavky na užitné vlastnosti maziva.
4 Motorový olej M7ADS-III 56,19 Kč  68 Kč 
Je určen zejména k celoročnímu mazání namáhaných nepřeplňovaných i přeplňovaných naftových motorů nákladních automobilů, autobusů, lokomotiv,
mobilních těžkých strojů ve stavebnictví, lesnictví, zemědělství, lehkých užitkových vozidel aj.
5 Převodový olej PP-80 59,19 Kč  68 Kč 
Je převodový olej určený k mazání širokého spektra mechanických převodů (rozvodovek a převodovek s ručním či jiným řazením) moderních osobních, dodávkových a nákladních automobilů, stavebních strojů, zemědělské a jiné techniky: je vhodný pro celoroční používání, výhodná je jeho aplikace za nízkých teplot, kdy je zárukou spolehlivé funkce převodovek; používá se i v průmyslových aplikacích (např. namáhané průmyslové převodovky pracující za nízkých teplot)
6 Převodový olej PP-90 59,50 Kč  72 Kč 
Je převodový olej určený k mazání širokého spektra mechanických převodů (rozvodovek a převodovek s ručním či jiným řazením) moderních osobních, dodávkových a nákladních automobilů, stavebních strojů, zemědělské a jiné techniky: je vhodný pro celoroční používání, častá je jeho aplikace za zvýšených teplot, kdy je zárukou spolehlivé funkce převodovek; používá se i v průmyslových aplikacích (např. namáhané průmyslové převodovky pracující za normálních, event. zvýšených teplot)
7 Hydraulický olej OTHP-3 59,50 Kč  72 Kč 
Olej je určen jako pracovní kapalina hydrodynamických mechanismů (ATF) stacionárních i mobilních strojů je vhodný pro automatické převodovky autobusů, stavebních strojů, vysokozdvižných vozíků apod., které vyžadují použití oleje odpovídající specifikace.
8 Hydraulický olej OHHM-46 61,90 Kč  74,90 Kč 
Je celoroční hydraulický olej určený pro hydrostatické mechanismy s vysokým mechanickým i tepelným namáháním a mechanismy pracující v nechráněném prostředí.

Platnost ceníku od 3.6.2022