Uhlí K&B spol. s r.o.

Ceník rozlívaných olejů

DruhCena bez DPH za 1 LitrCena s DPH za 1 Litr
Popis
Motorový olej M6A57,02 Kč 69 Kč 
Jednostupňový motorový olej určený zejména k mazání starších typů zážehových motorů, které mají nízké požadavky na užitné vlastnosti maziva.
Motorový olej M6AD56,19 Kč 68 Kč 
Je jednostupňový motorový olej určený zejména k mazání starších typů benzínových a nepřeplňovaných naftových motorů, které mají nízké až střední požadavky na užitné vlastnosti maziva.
Motorový olej M7ADS-III56,19 Kč 68 Kč 
Je určen zejména k celoročnímu mazání namáhaných nepřeplňovaných i přeplňovaných naftových motorů nákladních automobilů, autobusů, lokomotiv,
mobilních těžkých strojů ve stavebnictví, lesnictví, zemědělství, lehkých užitkových vozidel aj.
Převodový olej PP-8059,19 Kč 68 Kč 
Je převodový olej určený k mazání širokého spektra mechanických převodů (rozvodovek a převodovek s ručním či jiným řazením) moderních osobních, dodávkových a nákladních automobilů, stavebních strojů, zemědělské a jiné techniky: je vhodný pro celoroční používání, výhodná je jeho aplikace za nízkých teplot, kdy je zárukou spolehlivé funkce převodovek; používá se i v průmyslových aplikacích (např. namáhané průmyslové převodovky pracující za nízkých teplot)
Převodový olej PP-9059,50 Kč 72 Kč 
Je převodový olej určený k mazání širokého spektra mechanických převodů (rozvodovek a převodovek s ručním či jiným řazením) moderních osobních, dodávkových a nákladních automobilů, stavebních strojů, zemědělské a jiné techniky: je vhodný pro celoroční používání, častá je jeho aplikace za zvýšených teplot, kdy je zárukou spolehlivé funkce převodovek; používá se i v průmyslových aplikacích (např. namáhané průmyslové převodovky pracující za normálních, event. zvýšených teplot)
Hydraulický olej OTHP-359,50 Kč 72 Kč 
Olej je určen jako pracovní kapalina hydrodynamických mechanismů (ATF) stacionárních i mobilních strojů je vhodný pro automatické převodovky autobusů, stavebních strojů, vysokozdvižných vozíků apod., které vyžadují použití oleje odpovídající specifikace.
Hydraulický olej OHHM-4661,90 Kč 74,90 Kč 
Je celoroční hydraulický olej určený pro hydrostatické mechanismy s vysokým mechanickým i tepelným namáháním a mechanismy pracující v nechráněném prostředí.

Platnost ceníku od 3.10.2023

Ceníky ostatních produktů