O společnosti

K&B spol. s r.o.

Společnost  K&B spol. s r.o. – Uhelné sklady Blanné, je největší prodejce uhlí na Znojemsku i Třebíčsku.

Soukromá firma  K&B spol. s r.o. – Uhelné sklady Blanné, která vznikla v roce 1991 se Vám představuje jako významný prodejce pevných paliv. Tato naše, více než dvacetiletá, praxe se projevuje v profesionálním přístupu k zákazníkovi.  Všichni naši zaměstnanci jsou připravení vám poskytnout kvalitní a levné služby. V maximální možné míře se časově přizpůsobujeme požadavkům našich zákazníků.

Zavedli jsme pro vás sobotní rozvoz. Uhlí skladujeme pod střechou a uklízíme pásem až do sklepa. Díky tomu je naše uhlí vždy suché a v nejlepší kvalitě. Při odběru nad 40 q poskytujeme množstevní slevy. Dodáváme na trh v České republice rozsáhlý sortimentem tříděných druhů hnědého i černého uhlí a briket (jak uhelných tak dřevěných) v široké škále výhřevností, zrnitostí a dalších jakostních znaků. Veškeré druhy paliva odpovídají všem platným vydaným normám České republiky. Také nabízíme prodej stáčených olejů, maziv a motorové nafty. Dalším odvětvím, kterým se naše firma zabývá, je nákladní autodoprava a zemní práce.

  • V roce 2014 byla naší firmě udělena Bílá známkaocenění prověřeného a spolehlivého prodejce Bílinského uhlí.
  • V roce 2016 jsme získali nejvyšší ocenění „Zlatou známku prodejce první kategorie“ od Severočeských uhelných dolů Bílina. Známka reprezentuje odlišnou kvalitativní nabídku od konkurenčních produktů uhelných skladů. Mapu oceněných uhelných skladů najdete na stránkách http://www.sd-bilinskeuhli.cz/mapa-uhelnych-skladu.aspx
  • Náš kontrolovaný uhelný sklad získal nejvyšší možnou známku a tím i doporučení jako jejich spolehlivý partner a prodejce bílinského nízkosirnatého uhlí.